FİRMA PROFİLİ
Firmamız İzpa A.Ş. 1997 yılında, Adana’da kurulmuş olup, Boydak Holding bünyesinde bulunan ve mobilya sektörünün sürekli öncüsü durumunda olan Bellona markalı ürünlerin Çukurova Bölge Ana Bayiliği faaliyetini sürdürmektir.

Hizmet bölgemiz olan Çukurova bölgesinde Bellona markalı ürünlerin satış noktası olarak hizmet vermekte olan işbirliği yaptığımız 39 bayimiz mevcut olup, bayilerimize ürün ve satış ile ilgili tüm lojistik hizmetler firmamız tarafından verilmektedir. Ayrıca 9 araç, 40 ın üstünde konusunda profesyonel personel kadrosu bulunan satış sonrası hizmetler ekibimiz firmamız bünyesinde tüketicilerimize hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ
Hizmet verdiğimiz coğrafi bölgenin özelliklerini göz önünde tutarak, farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, yüksek kalite standartlarındaki Bellona marka ürünleri yüksek standartlardaki hizmet kalitemizle sunmak, hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeyerek çıtayı sürekli yüksek tutmak, markamıza hizmet veren bayilerimizi marka büyüme politikaları doğrultusunda büyütmek ve güçlendirmek, istihdam yaratmak, bölge ekonomisine katkıda bulunmak başlıca sorumluluklarımızdır.

VİZYONUMUZ
Markamız ve firmamızın, hizmet verdiğimiz bölgedeki lider konumunu güçlendirmek, bölgesel anlamda daha etkin hizmetlere imza atmak, böylece bölgemize ve ülkemize yeni ekonomik değerler kazandırmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
İZPA, en hızlı ve güvenilir hizmeti vererek müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

Hızlı ve güvenli hizmetin temeli planlama, takım çalışması, iletişim ve eğitimdir. Tüm çalışmalarımızı bu temeller ışığında yönlendirip, şartlara uyarak sektörde lider konuma geleceğiz. Etkin ve verimli, müşteri odaklı faaliyetleri oluşturup sürekli iyileşmeyi amaçlıyoruz.